-
  Онлайн-заявка на полісЗаповніть анкету і наш фахівець Вам передзвонить
  Зворотній зв'язок
  Є питання? Заповніть форму

  Прес-центр

  8 Квітня

  СК «Довіра та Гарантія» підвела підсумки роботи в 2014 році. Обсяги зібраних страхових премій у 2014 р. зросли на 54,5% та склали 59,8 млн. грн., у  2013 р. обсяг зібраних премій - 38,7 млн. грн.

  8 Вересня

  ПрАТ «СК «Довіра та Гарантія» постійно працює над вдосконаленням своїх послуг  та  відстежує  сучасні тенденції на ринку задля того, щоб вчасно пропонувати своїм клієнтам цікаві, вигідні та корисні продукти.  СК «Довіра та Гарантія» повідомляє вам  про оновлення тарифів за продуктами «Перша допомога» та «Моя улюблена квартира».

  22 Серпня

  Страхова Компанія «Довіра та Гарантія» спільно з Корпорацією «Брейн Компьютерс», керуючись прагненням задовольнити і передбачити бажання клієнтів мережі Брейн, запустили новий продукт страхування техніки «Додаткова гарантія».

   

  25 Грудня

  Відбувся розіграш призів від ПрАТ «Страхова Компанія «Довіра та Гарантія», за результатами якого були визначені переможці, які стали володарями 10 ящиків новорічного напою.

  10 Жовтня

  СК «Довіра та Гарантія» та ПАТ «Банк Русский Стандарт» пропонують взяти участь в акції та виграти один з десяти ящиків новорічного напою до святкування Нового Року.

  28 Травня

  Шановні клієнти!

  Ми раді повідомити Вам про те, що з 28.05.2013 ЧАО «Страхова« Компанія «Довіра та Гарантія» спільно з мережею терміналів Ibox реалізували додатковий сервіс оплати страхової премії за договорами страхування «Перша Допомога», «Моя улюблена квартира», «Зростай великим !» і «Моя улюблена дача», через термінали мережі Ibox.

  2 Квітня

   Ремонт або відновлення дачі та дачних споруд в результаті пожежі, вибуху або затоплення завжди потребує значних фінансових ресурсів. Вдалий, швидкий і надійний спосіб вирішення цієї проблеми - нова програма страхування «Моя улюблена дача».

  1 Квітня

  ЧАО «Страхова Компанія« Довіра та Гарантія » пропонує спеціальну програму страхування «Зростай великим!», Яка забезпечить фінансовий захист для Вас і Вашої дитини. Програма «Зростай великим!» Дозволить Вам захистити себе від фінансових втрат через вимушений лікарняний та забезпечити якісну медичну допомогу Вашій дитині при настанні нещасного випадку.

  8 Лютого

  Організатор розіграшу: ПрАТ «Страхова Компанія «Довіра та гарантія», ЕГРПОУ 34240804, 01032, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок 105.  Телефон: (044) 353-09-92.  Розіграш призового фонду відбувся серед 1839 учасників, що уклали Договір страхування за програмою «Перша Допомога» або «Моя улюблена квартира» в період з 16 листопада 2012 року по 16 січня 2013 року.

  7 Грудня

  Організатор безоплатної лотереї: ПрАТ «СК «Довіра та Гарантія», ЕГРПОУ 34240804, 01032, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок 105.  Телефон: (044) 353-09-92.   Розіграш призового фонду відбувся серед клієнтів ПрАТ «Банк Руский Стандарт», що оформили «Програму страхування від нещасних випадків і хвороб» спільно з кредитом на карту в період з 20 вересня по 20 листопада 2012 року.