Програми страхування
Онлайн-заявка на полісЗаповніть анкету і наш фахівець Вам передзвонить
Зворотній зв'язок
Є питання? Заповніть форму

Прес-центр

14 Грудня

ПрАТ «СК  «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ» оголошує конкурс з відбору суб'єктів аудиторської діяльності з метою призначення для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності Товариства.

16 Грудня

ПрАТ «СК  «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ» оголошує конкурс з відбору суб'єктів аудиторської діяльності з метою призначення для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності Товариства.

1 Квітня

Страхова компанія «Довіра та Гарантія» спільно з Forward Bank з 01.04.2019 р. запускають продукт «Запитай юриста!».

22 Лютого

ПрАТ «Страхова Компанія «Довіра і Гарантія» спільно з торговою мережею Comfy пропонують своїм Клієнтам програму страхування техніки «Захист від будь-якої поломки».

28 Грудня

ПрАТ «СК  «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ» оголошує конкурс з відбору суб'єктів аудиторської діяльності з метою призначення для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності Товариства.

13 Червня

До Страхової компанії «Довіра та Гарантія» звернувся наш Клієнт, який придбав в мережі магазинів "Brain" смартфон Apple iPhone X 256Gb вартістю 39 999 грн, та застрахував його за програмою "Мобільний захист". На жаль, смартфон Клієнта отримав механічні пошкодження та пошкодження водою.

Для вирішення проблеми Клієнта, наша компанія в максимально стислі терміни приняла рішення про виплату, та провела дану виплату, котора фактично стала рекордною за програмою страхування мобільних пристроїв "Мобільний захист" від СК "Довіра та Гарантія" в мережі магазинів техніки «Brain».

24 Квітня

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ» спільно з комерційним банком Forward Bank запустили інноваційний страховий продукт «Лікар Поруч».

«Лікар Поруч» - це перша в Україні програма медичного страхування, що надає можливість отримати консультацію лікаря онлайн. В основі програми популярна в світі модель телемедицини, що дозволяє отримувати консультацію лікаря дистанційно – без необхідності візиту до лікарні чи поліклініки.

11 Грудня

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ» cпільно з мережею магазинів «ТЕХНІКС» запустила програму страхування «Миттєвий захист». Програма страхування «Миттєвий захист» надає можливість Клієнтам «ТЕХНІКС» захистити їх новий гаджет (смартфон, телефон, планшет, смарт-годинник). Перевагою програми є те, що страхове відшкодування можна отримати протягом 1 робочого дня звернувшись до магазину де був придбаний товар, маючи при собі необхідний і мінімальний пакет документів та несправний гаджет.

7 Вересня

Страхова компанія «Довіра та Гарантія» та мережа магазинів техніки «ТехноСток» першими в Україні запустили проект зі страхування вживаної мобільної техніки «Мобільний захист комісійний». Програма страхування «Мобільний захист комісійний» надає можливість будь-якому покупцеві мережі «ТехноСток» у разі негараздів з придбаним гаджетом отримати відшкодування відповідно до вартості придбаної програми на його ремонт, чи заміну.